Vitálny svet - dotyk zdravia, návrat mysle do prírodnej rovnováhy

ako sa správne saunovať

Perličková masážna kúpeľ

perličková masážna kúpeľ

Parná sauna

parná sauna

Fínska sauna

fínska sauna

Bylinková sauna

bylinková sauna

Soľná sauna

soľná sauna

Tepidárium

tepidárium

Masáž

masáž

Odpočívareň

odpočívareň

Denný bar

denný bar

Vitálny svet

Dotyk zdravia, návrat mysle do prírodnej rovnováhy.

Už v stredovekom Ríme relaxačné procedúry spojené s osviežením tela a upevňovaním zdravia boli prirodzenou súčasťou života ľudí. Kúpele, pozostávali zo sáun, výhrevných kameňov a bazéna.

V našom Vitálnom svete si môžete vyskúšať pôžitky starých Rimanov v nasledujúcich procedúrach:

Fínska sauna

Teplota prostredia od 95° až 105°C. Odporúčaná doba pobytu 15 minút. Uvoľňuje svalstvo a intenzívnym potením dochádza k celkovej očiste organizmu, k posilneniu imunitného systému. Odstraňuje stres.

Parná sauna

Teplota prostredia 47° až 55°C, 100% vlhkosť. Odporúčaná doba pobytu 15 minút. Prečistí vaše dýchacie cesty a uvoľní póry vašej pokožky.

Bylinková sauna

Teplota prostredia 42°C až 47°C, vlhkosť 60%. Odporúčaná doba pobytu max. 20 minút. Prečistí dýchacie cesty a príjemne uvoľní celý organizmus. Mäta, harmanček, medovka vás osviežia a upokoja.

Soľná sauna

Teplota prostredia 42° až 47°C, vlhkosť 60%. Odporúčaná doba pobytu max. 20 minút. Blahodárne pôsobí na dýchacie cesty a pokožku.

Tepidárium

Doprajte si príjemný oddych na anatomicky tvarovaných a vyhrievaných ležadlách. Relaxačná hudba a príjemne prostredie prispejú k celkovej relaxácii.

Tropický dážď

Osvieženie v podobe studeného alebo teplého dažda vás pripraví na dalšie procedúry.

Masážna sprcha

Osvieži a prekrví pokožku. Striedanie studenej a teplej vody zvýši imunitu a odolnosť.

Perličková masážna kúpeľ

Odstráni telesnú a duševnú nepohodu a napätie. Organizmus sa uvoľní a príjemne naladí.

Klasická masáž

Celotelová masáž, masáž chrbta, šije, nôh, ruk a pliec. Pri klasickej masáži používame ručnú aplikáciu mechanických podnetov - hmatov, kde prekrvíme masírovanú oblasť. Masážou podporujeme uvoľnenie svalstva, napätia, výživu tkaniva a zmiernenie bolesti. Celkové účinky sú upokojujúce, relaxačné, povzbudzujúce. Používame emulziu EMPSPOMU alebo olivový olej.

Odpočívareň

Tu možete nerušene relaxovať a pri zvukoch relaxačnej hudby zabudnúť na problémy všedných dní. Plamienky ohňa a žblnkot vody nasadia príjemnú atmosféru.

Kombinácia týchto procedúr privedie telo a dušu do prirodzenej rovnováhy a pomôže Vám zbaviť sa každodenného stresu, upevniť Váš imunitný systém, zregenerovať celý organizmus.

© ASKONY export-import s.r.o., Doporučiť známym
tvorba web stránok PeOkdesign